Seberozvojová terapeutická online skupina

Skupina je jedinečný prostor, kde můžeme v bezpečí hledat kotvy pro lepší fungování v každodennosti. 

Proč skupina? 

Terapeutická práce ve skupině probíhá formou rozhovorů a interakcí členů skupiny. Jde o jedinečný prostor, kde můžete sdílet, získat zpětnou vazbu, nové pohledy, nadhled nad svou situací, podporu a přijetí skupiny, které si pak můžete odnést i do každodenního fungování. 

Pro koho je skupina vhodná

Skupina je vhodná pro všechny starší 18 let, kteří chtějí zlepšit svou kvalitu života, kontinuálně na sobě pracovat nebo něco ve svém životě změnit. Zvlášť pak pro ty, kteří zažívají často úzkost v různých situacích a chtějí pracovat na svých vztazích.

Nejste si jistí, jestli je skupina pro Vás? Využijte úvodní rozhovor jako nezávazný prostor, kde můžete zjistit, jestli je skupina pro Vás a pro téma, na kterém chcete pracovat. 

Před vstupem do skupiny 

Pokud přemýšlíte, že se do skupiny zapojíte, nejprve se setkáme na úvodním  nezávazném rozhovoru, kde si vzájemně vyjasníme vše potřebné. Pokud se rozhodnete do skupiny nastoupit, zavazujete se k účasti na dobu trvání skupiny. Rozhodnete-li se své působení ve skupině ukončit, sdělíte skupině své rozhodnutí minimálně 3 setkání dopředu. Vy i skupina tak můžete projít procesem loučení a uzavření.

Úvodní rozhovor bude probíhat přes aplikaci Zooma bude trvat 15-20 minut.

Základní informace

  • KDY:
    Začneme delším setkáním v neděli 20.března (4hodiny) a pak se budeme potkávat každé úterý od 18 do 20hod po dobu 12 týdnů, tedy do 7.června. Přihlášení je možné do 13. března.
  • KDE:
    Přes aplikaci Zoom. Před každým sezením dostanete link pro připojení na setkání.
  • Cena:
    Skupina bude probíhat 28hodin - 4 hodiny první setkání a poté 12x 2hodiny. Tedy celkem 28hodin. Cena setkání je 315Kč/ 60min. Tedy 8 820Kč. Platbu je možné provést ve 2 splátkách.

s Šárkou Kohoutkovou

Se skupinami pracuji od roku 2013. Osm let jsem pracovala ve Společnosti Podané ruce, kde jsem vedla každoročně jednu či více skupin. Se skupinovou prací se potkává i rámci svých lektorských a výukových aktivit. Při práci vycházín ze satiterapie a gestalt přístupu. Více informací můžete najít na stránce O mně nebo se můžete zeptat na úvodním rozhovoru. 

Potřebujete víc informací?

Můžete mi napsat na e-mail sarka.kohoutek@gmail.com a nebo se přihlaste a na nezávazném úvodní rozhovoru  probereme vše potřebné - jak skupinu vypadá, Vaše očekávání, zda jsou vhodné pro skupinovou práci i praktické věci.