Rozhoření vnitřního ohně

Stalo se Vám také někdy, že jste se cítili, že tak úplně nevíte, kdo jste? A nebo co chcete?

Měli jste někdy pocit, že jste ztracená nebo ztracený? Cítili jste se, že nejste úplně ve své kůži?

Právě pro takovéto situace jsem pro Vás nahrála tuto meditaci/imaginaci.

13-ti minutová nahrávka Vás provede cestou za tím, co Vás naplňuje ve Vašem životě a podporuje Vás, za Vašimi vnitřními ohni.

Někdy se nám stane, že najednou nějak zmizí smysl, všechno je takové nemastné a neslané. Jako by nám chyběl vnitřní oheň.

Jako by se člověk trochu ztratil a přes mlhu nebo cosi jiného úplně neviděl směr. A možná ani to, kde teď zrovna je.
Někdy to může trvat pár hodin, někdy i třeba pár dnů nebo i déle.

Když jsem přemýšlela o tom, co v takových chvílích pomáhá vrátit se zpátky k sobě, pořád se mi vracela metafora ohně.

U sebe i ostatních poznám to místo,ty věci, které mě ožíví, tak, že najednou jakoby mi stoupla energie v celém těle. Zvedneme hlavu, narovnáme ramena, v očích se rozhoří takové jiskřičky a najednou se mluví s nadšením, dýchá s nadšením, prostě spousta života a energie.

Meditace/imaginace Vám pomůže objevit, uvidět, možná jen znovu objevit, ty věci ve vašem životě, které Vás oživí a rozhoří Vaše vnitřní ohně - zdroje, motivace, vášně, ... 

Nahrávku můžete také použít jako prostor proto, abyste se postarali se o své vnitřní zdroje a dali si prostor je vůbec ocenit a uvědomit si je.  

Nahrávku nyní můžete získat za 99Kč 

Co o nahrávce říkají ostatní

Asi jako většině mužů je mi představa ohně a jeho síly blízká, takže na mě metafora vnitřních ohňů působila velmi příjemně. Každodenní shon někdy dokáže i ten nejsilnější plamen skoro udusit – až člověk téměř zapomene, že právě tenhle je pro něj důležitý, pohání ho a naplňuje. Audio z Duševní dílny mi v takových situacích umožní se do své svatyně vrátit a nerušeně si znovu uvědomit, bez kterých věcí bych nemohl žít a fungovat. Mohu díky němu „přiložit“ na to správné ohniště a vracet se do reality silnější a vyrovnanější.
Miroslav Mašek
Zaposlouchala jsem se do Šárčina hladivého hlasu a hezky jsem si odpočinula. Příběh v imaginaci byl pro mě nový, dodal mi pocit bezpečí a vnitřně mě nabil. Obraz hořících ohňů mě inspiroval, když jsem přemýšlela o motivaci ke změnám v životě.
Anna Nohýnkováwww.annanohynkova.cz

Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že nahrávka není pro Vás, nabízím Vám, že do 14 dní od zaplacení  můžete požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek  je dostanete zpět.