Reference klientů

K Šárce Kohoutkové chodím skoro rok. Přišla jsem k ní na doporučení, protože jsem si po nevalných zkušenostech už netroufla jít k někomu „ jen tak“ . Hned po prvních sezeních mi bylo jasné, že má velké zkušenosti s problematikou závislostí a jejím dopadem na rodinné příslušníky. Pomohla mi se vyrovnat s odchodem manžela, s péčí o nemocného otce , jeho smrtí a těžkou chorobou matky. Vyhovuje mně, že terapie probíhají formou diskuse, kde společně hledáme tu nejlepší cestu, jak přistupovat k různým životním situacím. Oceňuji, že se nebojí říct věci, které se nemusí hned líbit. Nebojí se oponovat i uznat, že věci nemusí být tak jak si myslí. Vyhovuje mi přímá jasná komunikace bez "omáčky " . Jsem velmi ráda, že k ní mohu chodit.
Svatava27.března 2019
Díky psychoterapii u Šárky Kohoutkové žiju. (bez nadsázky) Vždy mě poslouchá a pomáhá mi vidět/slyšet věci, které sama nevidím. Pomohla mi lepe chápat, co se mi vlastně stalo a kdo jsem. Po letech si znovu užívám života! Hodiny terapie mi jsou inspirací, motivací a podporou, která byla v určité fázi jediná. Již dva roky jsem se především díky ní nedotkla hracích automatů a zvládám/učím se zvládat život s generalizovanou úzkostnou poruchou. Dodává mi odvahu i motivaci, což zvyšuje moje zašlapané sebevědomí. Pomohla mi rvát se s krutou realitou, změnami, ztrátami, smrti, bolesti a nejtěžší fází mého života doposud. Začínám byt zase sama sebou. Plně ji důvěřuji a jsem velmi rada, že se na sezeních i zasmějeme. Jsem vděčná za to, že mohu chodit zrovna k ni.
Lucie6. května 2018
Vnímám to jako výsadu,že mohu chodit na psychoterapii k Šárce Kohoutkové.Je to 2 a půl roku,co jsem vyhledala její pomoc v zoufalé situaci, kdy jsem byla zničená osobnost ze života s manželem alkoholikem a narkomanem.Prošly jsme spolu velmi těžkým životním obdobím.S její pomocí poznávám, kdo vlastně jsem, že mám hodnotu a důstojnost, že nemusím být oběť okolností, ale mohu držet svůj život ve vlastních rukou. Učím se prožívat své emoce a vyrovnávat se s bolestí. Šárka je profesionálka se srdcem na správném místě. Nemám slov, abych vyjádřila vděčnost za její pomoc.
Alena 6.března 2018